Apartmán Cabo de Palos

40 m2, 3.patro, velká terasa
1 ložnice, koupelna
blízkost přístavu, výhled na moře
pro 2 až 3 osoby

Puerto, Cala de Palos
pláž 100 m

od 9 499 Kč / apartmán / týden

služby v češtině

3h z ČR

krásné pláže

levná destinace

výlety, sport, jídlo

Popis

Okolí apartmánu

Největší předností tohoto apartmánu je jeho poloha a to přímo v srdci vesničky Cabo de Palos, takže budete mít všechny možné služby co by kamenem dohodil. V neděli dopoledne zde probíhají typické místní trhy, kde najdete snad vše, na co si pomyslíte, od zeleniny, obleční, bot, kabelek, parfémů až třeba po domácí potřeby. Nejbližší velké supermarkety, jako jsou Mercadona a Aldi, jsou vzdálené asi dvě minuty, stačí jen přejít cestu.

K nádherné písčité pláži se od apartmánu dostanete pětiminutovou chůzí z mírného kopečka. Přímo na pláži je každou sezónu umístěn dřevěný plážový bar. Ten vám poskytne stín i příjemné osvěžení ledovou tříští různých příchutí, zmrzlinu nebo vychlazené pivo. Přímo z pláže je výhled na majestátní maják, k němuž vede širší promenáda. Z jeho úpatí se vám otevře výhled na celý poloostrov La Manga.

A pokud by vám ani tato procházka nestačila, můžete pokračovat dál po úpatí skalních útesů, teď už po užší stezce ohraničenou dřevěným zábradlím a takto doslova obejít celou vesničku. Naskytne se vám nezapomenutelný pohled na skály a malé kamínkové pláže, ke kterým vedou kamenné schůdky. Pokud se rádi potápíte, bude to potěšení pro vaše oči, voda je zde průzračně čistá. Raději si ale nezapomeňte boty do vody.

Večer si můžete zajít do malebného přístavu a centra vesničky, kde to opravdu žije. Cabo de Palos je oblíbené u turistů, ale také místních usedlíků, a to pro jeho množství barů, restaurací, obchodů a celkově veselou atmosféru. Na La Mangu to procházkovou chůzí také není daleko, nebo využijte autobusovou linku číslo 15, zastávka se je naproti supermarketu Mercadona.

Ceny apartmánu dle sezony

KVĚTEN 9 499 Kč / celý apartmán na týden
ČERVEN 9 499 Kč / celý apartmán na týden
ČERVENEC 13 999 Kč / celý apartmán na týden
SRPEN 13 999 Kč / celý apartmán na týden
ZÁŘÍ 9 499 Kč / celý apartmán na týden

Vybavení apartmánu

Apartmán se nachází v posledním patře třípatrové budovy s výtahem, španělsky takzvaném ático.

Je velice moderně zařízen a jeho největší předností je obrovská terasa s výhledem na Středozemní moře a maják. Na terase je dřevěný stolek se židlemi a nová pohodná sedačka, která zve přímo k relaxaci s ranní kávou či večerem u skleničky vína. I přes den se nemusíte bát slunečních paprsků, můžete si vysunout dvě střešní rolety, které vám poskytnou příjemný stín.

Při vstupu do apartmánu se ocitnete v úzké chodbičce, kde se po pravé straně nachází menší plně vybavená kuchyně, v níž samozřejmě nechybí lednice, mikrovlnná trouba, sporák s troubou na pečení a v kuchyňské lince najdete veškeré vybavení potřebné k vaření.

Po levé straně je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a poličkami na toaletní potřeby.

Dále se potom dostáváme do salonu, neboli obývacího pokoje s italským rozkládacím gaučem pro dvě osoby. Součástí je prostorná vestavěná skříň, několik polic, stoleček se satelitní televizí, klimatizace, velké francouzské okno vedoucí na terasu. Utěrky, ručníky i povlečení jsou součástí servisu v apartmánu.

Ověřte si termín...