Apartmán Sirenas II

60 m2, 1.patro, velký balkon
2 ložnice, koupelna
výhled na moře
pro 6 až 8 osob

Cala Sirenas, La Manga
přímo u pláže

od 11 999 Kč / apartmán / týden

služby v češtině

3h z ČR

krásné pláže

levná destinace

výlety, sport, jídlo

Popis

Okolí apartmánu

Apartmán se nachází v prvním patře třípatrové budovy a to na druhém kilometru střediska La Manga del Mar Menor. Stejně jako apartmán Sirenas I, i tento má výbornou polohu, budete mít na výběr hned ze dvou moří.

Středozemní moře je na dohled z terasy, vzdálené dvě minuty, stačí si vzít osušku a nechat se pohltit dovolenkovou atmosférou. Chiringuita, neboli plážové bary dovezené na celou sezónu, vám k tomu jistě dopomůžou.

Kromě toho se zde nachází i řada asi osmi stálých restaurací, kde si můžete objednat výborné menu nebo typické tapas a kochat se u toho pohledem na moře. Také v okolí apartmánu směrem k hlavní třídě naleznete množství obchůdků se suvenýry a další restaurace a bary.

Pláž laguny Mar Menor je vzdálena necelých deset minut pěšky. Na této straně střediska La Manga del Mar Menor se také nachází malý přístav Puerto Bello, odkud si můžete vyzkoušet výlet lodí po laguně Mar Menor.

V neděli si můžete zajet na místní trhy a to autobusovou linkou č.15 na nultý kilometr, do vesničky Cabo de Palos. Zastávka se nachází kousek od apartmánu. Tato vzdálenost asi čtyř kilometrů se dá zvládnout i pěšky, stačí jít pořád rovně za nosem a následovat ostatní. Nemusíte se bát, že byste se ztratili, uvidíte, že není potřeba ani podrobný popis trasy, na trzích to žije každou neděli. Pokud zvolíte pěší trasu, doporučujeme vyrazit brzy ráno, kdy sluníčko ještě tak nepeče, namazat se krémem a dětem nasadit pokrývku hlavy.

Ceny apartmánu dle sezony

KVĚTEN 11 999 Kč / celý apartmán na týden
ČERVEN 11 999 Kč / celý apartmán na týden
ČERVENEC 15 999 Kč / celý apartmán na týden
SRPEN 17 999 Kč / celý apartmán na týden
ZÁŘÍ 11 999 Kč / celý apartmán na týden

Vybavení apartmánu

Větší ložnice je vybavena manželskou postelí, opravdu velkou vestavěnou skříní a nočními stolky včetně lampiček. Pokud jste početná rodina, jistě vám přijde vhod druhá menší ložnice, která má k dispozici dvě dvoupatrové postele a vestavěnou šatní skříň.

Apartmán má krásnou koupelnu se sprchovým koutem, bidetem, umyvadlem a toaletou. Ručníky i povlečení postelí jsou součástí servisu v apartmánu.

Samostatná kuchyně je plně vybavena vším potřebným k přípravě chutných pokrmů. Samozřejmostí je lednice, sporák s troubou na pečení a nechybí ani mikrovlnná trouba. Pračku potom najdete v oddělené části za kuchyní, kde jsou schovány i čistící prostředky.

Obývací pokoj je rozdělen na dvě části, v té první hned po vstupu do apartmánu najdeme jídelní stůl se židlemi a obývací stěnu se satelitní televizí. V druhé části je umístěno rozkládací sofa, dvě proutěná křesílka a abyste měli své soukromí, můžete zavřít posuvné dveře.

Jak jídelna, tak obývací pokoj jsou se vstupem na rozlehlou terasu s výhledem na moře. Z terasy můžete přímo seběhnout pár schůdků a dostat se tak na promenádu vedoucí ke Středozemnímu moři.

Ověřte si termín...