Apartmán Veneziola

70 m2, přízemí, zahradní terasa
1 ložnice, 2 koupelny
klidná lokalita, samostatný dům
pro 2 až 4 osoby

Veneziola, La Manga del Mar Menor
pláž 100 m

od 9 999 Kč / apartmán / týden

služby v češtině

3h z ČR

krásné pláže

levná destinace

výlety, sport, jídlo

Popis

Okolí apartmánu

Pláž laguny Mar Menor je vzdálena tři minuty od apartmánu, asi za 150 metrů narazíte i na plážový bar, který vám pobyt na slunci může zpříjemnit studeným nápojem a hudbou. Ani v letních měsících zde není přeplněno, tuto pláž většinou využívají jen majitelé domů této malebné vilové čtvrti.

Dalo by se říci, že ne přímo pod vašimi okny, ale asi 15 minut pěšky se nachází pár restaurací, kaváren a barů, poté narazíte na kratší promenádu podél Středozemního moře a následně na jeho dlouhé písčité pláže.

Konec La Mangy del Mar Menor se může pochlubit také malým mostem smíchu a kanály, které byly navrženy podle Benátek (Venecia). Odtud je odvozen název Veneziola. Projekt však nebyl nikdy dokončen, takže žádné gondoly se Španělem zpívajícím serenády na zádi, nečekejte.

Oblíbený je také sportovní přístav, neboli Puerto Deportivo Tomas Maestre, nacházející se 4 kilometry od apartmánu. Cestou přejedete kanál s modrým zvedacím mostem, kudy propluvají lodě na Středozemní moře. Sportovní přístav má kapacitu více než 1800 lodí a jacht, s vlaječkami různých zemí. Když se u vstupní brány vydáte doleva, narazíte na promenádu lemovanou restauracemi, kde u příjemného posezení můžete shlédnout nezapomenutelný západ slunce. Pokud se vydáte doprava, dorazíte na nástupní místo takzvané ferry, lodě, která vás přepraví přes lagunu Mar Menor do střediska Santiago de la Ribera.

Ubytování ve Veneziola je klidné a pokud byste si chtěli užít nočního života a nejste typ lidí, co rádi tráví dovolenou na jednom místě, doporučuje se využít místního linkového autobusu č.15, nebo zarezervovat auto z půjčovny.

 

 

Ceny apartmánu dle sezony

KVĚTEN 9 999 Kč / celý apartmán na týden
ČERVEN 9 999 Kč / celý apartmán na týden
ČERVENEC 13 750 Kč / celý apartmán na týden
SRPEN 14 999 Kč / celý apartmán na týden
ZÁŘÍ 9 999 Kč / celý apartmán na týden

Vybavení apartmánu

Tento krásný přízemní apartmán se nachází na 17 kilometru střediska La Manga del Mar Menor, v poklidné vilové čtvrti, kde můžete parkovat přímo před domem. Je součástí jedné z těchto vil, samozřejmě se samostatným vchodem a zahradou. Na zahradě je k dispozici gril, na kterém si můžete připravit voňavé maso či zeleninu a tuto hostinu si posléze vychutnat ve stínu slunečníku na terase vybavené kulatým stolkem a židlemi. Dostanete se na ni buď od venkovní vstupní branky nebo balkónovými dveřmi z obývacího pokoje,

Celý apartmán působí velice útulně, budete se zde cítit skoro jako doma. Prostorná ložnice je vybavena manželskou postelí, velkou šatní skříní, nočním stolkem s lampičkou a komodou. Její součástí je vlastní koupelna s vanou, bidetem, toaletou a pračkou. Druhá toaleta s umývadlem se nachází v chodbičce za vstupními dveřmi do apartmánu. Z chodbičky se dostanete do obývacího pokoje s rozkládacím sofa, konferenčním a jídelním stolem a satelitní televizí a vstupem na terasu. Jeho součástí je kvalitně vybavená kuchyně, kde najdete vše potřebné včetně sporáku, trouby, mikrovlnky, veškerého nádobí i utěrek. Ručníky i povlečení postelí jsou součástí servisu v apartmánu.

Ověřte si termín...