Hrajte Golf ve Španělsku po celý rok – Mar Menor Golf Resort

Golfové zájezdy do Španělska se pořádají celoročně. Na jihu země v blízkosti La Manga del Mar Menor se sezona dělí na 3 základní období, které určují ceny green fee.

Nejlepší hrací podmínky pro golf jsou ve Španělsku na jaře a na podzim. Měsíce březen, duben, říjen a listopad spadají do nejvyšší sezony, kdy se dá fee na 18 jamek pořídit za 58 EUR.

Střední golfová sezona zahrnuje na jihu Španělska měsíce leden, únor, květen a září. V tyto měsíce si 18 jamek zahrajete za 50 EUR.

Nejnižší španělská golfová sezona je pak v prosinci a v horkých letních měsících od června do srpna. Za golfové fee v resortu La Serena golf na 18 jamek v létě či prosinci zaplatíte jen 42 EUR.

Golfová hřiště ve Španělku – La Manga Golf Club nebo La Serena Golf

V oblasti Costa Calida je mnoho skvělých golfových resortů. Vybírat si můžete dle kvality i ceny za green fee. 

Nejbližší golfové hřiště z La Manga del Mar Menor je vyhlášený La Manga Golf Club, kde si můžete hru rezervovat na jednom ze tří golfových hřišť.

Základní ceny jsou 190 EUR za 18 jamek a 105 EUR za 9 jamek. Rezervací lze získat i lepší cenu fee, která se odvíjí také dle sezony.

Do 30 minut se z La Manga del Mar Menor dostanete na další 18 jamkové hřiště na pobřeží Costa Calida, je jím La Serena Golf. Toto hřiště se rozkládá na březích mnoha jezer a jezírek a je hezky rovinaté. Zahrát si zde můžete za ceny velmi podobné jako v ČR.

Golfové turnaje ve Španělsku nabízí například areál Mar Menor Golf Resort.

Golfové členství ve Španělsku

Na pobřeží Costa Calida i v nejbližším okolí La Manga del Mar Menor se nachází desítky golfových hřišť.

Některé španělské golfové resorty nabízejí i měsíční, kvartální či roční golfové členství.

V případě, že si takovéto členství pořídíte, máte pak golfovou hru za symbolickou cenu 3 nebo 6 EUR. Záleží zda zvolíte 9 či 18 jamek.

Golf členství lze ve Španělsku pořídit již od měsíčního. Nabízí jej například La Serena Golf. Pro 1 osobu je cena za měsíc 225 EUR a v případě 2 osob zaplatíte 375 EUR za oba. Hrát pak můžete, kdykoliv když je na hřišti volno za pouhých 6 EUR za 18 jamek. Samozřejmostí je, že musíte svůj flight rezervovat předem.

Pokud byste se na La Mangu za golfem vraceli pravidelně, možná se vám vyplatí roční členství, které La Serena nabízí za 1 100 EUR pro jednoho nebo za 1 600 EUR pro 2 hráče.

Zapůjčení golfových holí přímo na letišti Alicante jen za 35 EUR na týden

Nemáte chuť převážet své vybavení na golfové pobyty v zahraničí? Už nemusíte. A nemusíte si golfové hole ani postupně a kdovíjak kvalitně půjčovat na různých španělských hřištích. Dnes je již běžné, že si golfový set zapůjčíte přímo na letišti a tam jej zase na konci vašeho golfového zájezdu na Mar Menor vrátíte.

Vybírat si můžete z mnoha golfových setů věhlasných značek a vysoké kvality. Na stránkách Clubs To Hire si můžete zarezervovat destinaci, datum vyzvednutí i vrácení a navolit si jaké hole byste pro svůj golfový zájezd do Španělska chtěli mít v bagu. Samozřejmostí je i půjčení dalšího golfového vybavení, které pro hru na golfových hřištích ve Španělsku nemůžete postrádat.

Pobočka Clubs To Hire na letišti Alicante je umístěna ve 2. patře odletové haly naproti Burger King. Rezervujte si své golfové vybavení předem a užijte si celoročně skvělý golf ve Španělsku naplno.