Motokárová dráha La Manga

Na začátku poloostrova La Manga del Mar Menor se nachází jedna z největších motokárových drah na pobřeží Costa Calida. Zábavu si zde užíjí jak děti tak dospělí. Karting La Manga totiž půjčuje pomalejší barevná autíčka pro děti i ostré sportovní motokáry, s nimiž můžete mezi sebou závodit. Po uplynutí času pro jízdu obdržíte výpis svých časů za jednotlivá kola.  Bázlivější účastníci vaší dovolené vás můžou sledovat z terasy restaurace, odkud je také krásný výhled na na polostrov La Manga i ostrovy rozeseté v Mar Menor. Otevírací doba Kartingu La Manga je každý den od 11 do 21 h. Rezervace předem nejsou třeba.

Ceník půjčovny motokár – KART La Manga del Mar Menor

Největší motokárová dráha na pobřeží Costa Calida

Motokáry i dětská autíčka se půjčují na 8 minut. Součástí ceny, která se pro děti pohybuje mezi 8 a 10 EUR, je i zapůjčení přilby. Podmínkou je, že malý závodník musí být u slabší motokáry starší než 6 let a u té rychlejší dětské musí mít alespoň 8 let.

Dospělí si může vybrat z 5 typů motokár za cenu od 15 do 40 EUR. Nejlevnější si lze pronajmout od 15 let, ty ostatní pak od 17 či 18 let výše. V nabídce je také motokára junior, za kterou zaplatíte 12 EUR a můžou se na ní svézt děti od 11 let.

Menší děti si můžou krátit čekání v dětském parku, kde se zabaví na skákacím hradě, hracích automatech či prolézačkách s balonky. Při odchodu se nezapomeňte zastavit u desky pro fotografování, kde jen nastavíte obličej do připraveného otvoru a vypadáte jako správný vítěz.

 

Jak se na Motokáry La Manga dostat?

Karting La Manga leží hned u dálnice ve směru na Cartagenu. Motokárový park je dostupný autem do 5 minut z Cabo de Palos i začátku La Mangy, odbočuje se ještě před sjezdem na Paraiso či Playa Honda. Orientačním bodem v blízkosti může být také čerpací stanice BP, která je hned za Kartingem. Do blízkosti motokárových drah se můžete dostat i autobusem, když si pak uděláte delší procházku ze zastávek Cabo de Palos nebo Paraiso. Vhodnější bude ale vzít si taxi, stanoviště najdete například u hotelu Entremares.