Zpáteční letenka na nejbližší letiště Alicante od 1 000 Kč

Turistická destinace La Manga del Mar Menor leží na jihovýchodě Španělska v regionu Murcia. Nejbližší větší letiště je Alicante vzdálené asi hodinu cesty.

Dostupné je i letiště Almeria, na které se z La Manga del Mar Menor dostanete asi za hodinu a půl.

Přímé lety do Alicante zajišťuje společnost Ryan Air a to z PardubicNorimberku, Berlína nebo Krakowa. Vaši dovolenou ve Španělsku můžete zahájit i na letišti Václava Havla v Praze.

Lety z Prahy do Almerie pořádá společnost Smart Wings a jsou také přímé.

 

Let Ryan Air Pardubice Alicante trvá 2 hodiny a 55 minut a ceny zpátečních letenek se pohybují od 1 000 Kč do 4 000 Kč dle sezony. Let se Smart Wings je na trase Praha – Almeria zhruba 2x dražší, ale máte možnost mít 2 velká zavazadla na osobu.

Cestujte na La Manga del Mar Menor pohodlně z několika blízkých letišť

Váha zavazadel u Ryan Air a Smart Wings

V ceně letenky do Alicante je i zavazadlo na palubu do 10 kg s maximálními rozměry 55x40x20 cm plus jedno malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 35x20x20 cm.

Samozřejmě je možné si dokoupit větší zavazadlo až do 20 kg, které bude odbaveno do podpalubí. Cena je 25 EUR za jednu cestu.

U Smart Wings máte v ceně 15 kg těžké odbavené zavazadlo a kabinové zavazadlo do 8 kg.

Z letiště Alicante do oblasti La Manga del Mar Menor

K apartmánům na Mar Menor vás dopraví rychle a komfortně náš letištní transfer a nebo vám poradíme, jak to snadno zvládnout po vlastní ose. Cesta autem z letiště Alicante k laguně Mar Menor zabere něco málo přes hodinu. Zvolíte-li cestu autem, nabízí se náš letištní transfer Alicante – La Manga nebo pronájem vozu z autopůjčovny na letišti Alicante. Alternativou je i cesta autobusem, který zastavuje přímo před příletovým terminálem letiště Alicante. Plusem je, že jednosměrné jízdenky pro jednoho pořídíte za 10 EUR a nemusíte je rezervovat předem. Počítat ale musíte s přestupem v Murcii a cestou trvající přes 2 hodiny. Jízdní řády, ceny jízdenek i rady a tipy, jak cestu ve Španělsku v pohodě zvládnout, najdete na stránce Autobusová doprava z letiště Alicante. Ať už transferem, autem nebo autobusem, vaše dovolená ve Španělsku bude nezapomenutelná.

 

Nevíte si s letem do Španělska rady?

Zavolejte nám na + 420 773 06 12 55.
A nebo napište na info@la-manga.cz.