Transfer z letiště Alicante na La Manga del Mar Menor

Mezi nejpohodlnější cesty do oblasti Mar Menor patří letištní transfer Alicante – La Manga del Mar Menor. Česky mluvící doprovod vás bude čekat na letišti a zhruba za hodinu doveze Vás i Vaše zavazadla do připraveného apartmánu. Cena transferu je 100 EUR za jednu cestu pro maximálně 4 osoby a je třeba jej objednat předem na telefonním čísle +420 773 06 12 55 nebo e-mailu info@la-manga.cz.

Vyzvednutí na letišti Alicante i Almeria

Cesta z letiště Alicante může trvat něco málo přes hodinu, dle toho v jaké části La Mangy máte rezervovaný apartmán.

Jezdí se pohodlným osobním vozem s dostatečným zavazadlovým prostorem. Česky hovořící řidič vás vyzvedne přímo před budouvou letiště u prosklené kavárny Starbucks.

Z příletové haly stačí vyjet do 2. patra, vyjít z budovy a popojít 20 metrů doprava.

 

Podobný transfer můžeme poskytnout i z letiště Almeria. Cesta na La Mangu by trvala asi hodinu a půl a cena je 3 000 Kč za jednu cestu pro celou posádku auta – maximálně však 4 osoby se zavazadly. V případě větších skupi se dá zajistit prostornější auto.

Transfer je třeba rezervovat předem telefonicky nebo e-mailem.


Cesta transferem z La Mangy na letiště

Samozřejmostí je i zajištění cesty zpět na letiště, kde doporučujeme být zhruba 2 hodiny před  plánovaným odletem.

Transfer na letiště Alicante – Elche z oblasti La Manga del Mar Menor stojí 100 EUR pro maximálně 4 osoby a jejich zavazadla. Opět je nutné jej objednat předem na telefonu +420 773 06 12 55 nebo mailu info@la-manga.cz.

V případě cesty na letiště Almeria počítejte s výjezdem z La Mangy zhruba 4 hodiny před plánovaným odletem. Vždy je lepší být na letišti 2 hodiny předem a rezerva na cestu se ve Španělsku také hodí.

Cena transferu La Manga – letiště Almeria by pak pro max. 4 osoby se zavazadly byla 3 000 Kč. Rezervujte si vůz včas předem na telefonu či mailu.

 

Jak se dostat z letiště Alicante?

Alternativou k letištnímu transferu je autobus z letiště Alicante či Almeria do oblasti La Manga del Mar Menor. Jízdní řády, ceny jízdenek i instrukce k cestě najdete na stránce Autobusová doprava z letiště.

Další možností, jak se snadno a rychle dostat z letiště Alicante na pláže La Mangy, je využít různé autopůjčovny letiště Alicante či Almeria. Ideální je mít půjčení auta rezervováno předem. Získáte tak lepší cenu i jistotu.

Více o tom jak si půjčit auto na letišti Alicante nebo Almeria se dozvíte na stránce Autopůjčovny na letišti.